تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

خدمات گرافیکی لاهیج سرور

یکی از سرویس های مورد ارائه لاهیج سرور ارائه خدمات گرافیکی است که شامل انواع خدمات گرافیکی و همچنین هرگونه خدمات مرتبط میباشد.
در زیر شرح خدمات گرافیکی لاهیج سرور با بیان کیفیت کار و نحوه پرداخت به شما اعلام میشود تا متناسب با نیاز خود کار هایتان را به لاهیج سرور بسپارید.

فهرست خدمات :

 1. طراحی قالب
 2. طراحی لوگو و آرم
 3. طراحی هدر و گرافیک سایت ها و انجمن ها
 4. طراحی بنر تبلیغاتی (تحت وب)
 5. طراحی بنر تبلیغاتی (چاپی)
 6. طراحی کارت ویزیت
 7. طراحی بروشور و کاتالوگ
 8. طراحی بیلبرد های تبلیغاتی
 9. روتوش و ویرایش تصاویر
 10. طراحی چند رسانه ای
 11. فیلم های آموزشی
 12. میکس و مونتاژ فیلم و صدا
 13. ساخت فیلم تبلیغاتی فلش

گروه اول : طراحی قالب

تیم لاهیج سرور با داشتن تیم کد نویسی مسلط و تیم گرافیکی بسیار خلاق می توانید با بهترین و زیبا ترین کیفیت قالب های شما را طراحی کند. طراحی قالب درست و مطمئن باکیفیت خوب دارای اصول زیادی است ولی علاوه بر رعایت اصول طراحی باید طراحی با تجربه نیز همراه باشد که تیم ما می تواند تمام تجربیات خود را در این زمینه در قالب شما بهینه و پیاده سازی کند.

طراحی قالب ها باید بر اساس محتوا و کاربرد سایت شما همچنین میزان فضای مورد نیاز شما در سایت طراحی شوند که طراحی بر این اساس باعث میشود تا هم قالب شما سبک تر و بهینه تر باشد و هم کاربر پسند تر.

توانایی لاهیج سرور در طراحی بیش از 60 درصد از CMS های مورد استفاده در بین کاربران روز دنیا یک نقطه قوت برای ما به حساب می آید که این خود تسلط پرسنل این تیم را در کار طراحی و کد نویسی میرساند.

دومین ویژگی مهم تیم ما ارائه مشاوره رایگان توسط پرسنل مجرب و به صورت 24 ساعته با استفاده از 4 اپراتور است.

سومین ویژگی مهم در طراحی قالب های توسط لاهیج سرو منصف بودن این تیم در قیمت گذاری است و برای پروژه هایی با ارزش کم قیمت های نجومی اعلام نخواهد کرد.

چهارمین ویژگی مهم در لاهیج سرور دریافت سه مرحله ای هزینه های طراحی قالب به ترتیب زیر است.

پرداخت اول : 50% پیش پرداخت.

پرداخت دوم : 25% بعد از نمایش پیش نمایش اولیه از اسکلت کار.

پرداخت سوم : 25% بعد از اتمام کار در زمان تحویل پروژه.

روش ثبت سفارش : شما برای ثبت سفارش باید مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول (اجباری) : ساخت اکانت در بخش کاربری سایت (کلاینت). عمده صحبت های بین کارفرما و کارپرداز از این قسمت انجام میشود.

مرحله دوم (اجباری) : ثبت سفارش طراحی قالب با استفاده از فرم زیر و دریافت کد ثبت سفارش که در ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

مرحله سوم (اختیاری) : ورود به اکانت خود در بخش کلاینت سایت و ارسال کد ثبت سفارش با استفاده از سیستم تیکت گذاری به بخش ثبت سفارش. این مرحله فقط برای تسریع در روند پیگیری انجام میشود و در صورتی که این مرحله انجام نشود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و سفارش شما در سیستم ما ثبت میشود.

باقی مراحل همچون تایید کار . پرداخت ها و ... از همان بخش کاربری و به صورت مکاتبه ای یا از طریق تماس با اپراتور های شرکت انجام میشود.

تمامی سفارش های طراحی قالب تا 1 هفته از ضمانت کامل برای هرگونه تغییر و تا 1 سال از ضمانت کدنویسی های قالب بر خوردار میباشند.

گروه دوم : طراحی لوگو و آرم

خدمات طراحی لوگوی لاهیج سرور بر پایه و اساس جدیدترین اصول و متد طراحی نماد تجاری میباشد. برای طراحی لوگو برای یک شرکت، سایت و یا هر کار و تجارت دیگری سه + یک گروه با هم کار میکنند. نخست گروه اول شروع به یافتن مفهوم کار شما میکنند و حتی ممکن است این تیم بازدید حضوری از محل کار شما داشته باشند. تا به مفهوم درستی برسند از کار شما تا هدف و مفهومی که باید در نماد شما پیاده سازی درشود را بدست بیاورند. سپس این مفاهیم دسته بندی شده را به گروه دوم تحویل میدهند و گرافیست ها این گروه شروع به زدن طرح اولیه میکنند. بعد از تایید طرح اولیه توسط کارفرما تیم گرافیست دوم کار تیم اول را تکمیل کرده و در نهایت کار را به شما تحویل میدهند. در صورتی که شما اعلام در خواست طرح برداری نماد را هم داشته باشیدو گروه جدیدی وارد کار میشود که این کار را برای شما انجام می دهد. در نهایت بعد از یک پروسه حرفه ای کار شما تحویل میگردد.

پکیج های طراحی لوگو و آرم

نام پکیجنوع لوگوتعداد پیش طرحتعداد اصلاح طرحنمونه بدون رنگطراحی برداریمدت زمان تحویلPNGPSDهزینه (تومان)سفارش
STLA ترکیب تصویری معمولی 1 عدد 1 بار دارد ندارد 1 روز کاری دارد ندارد 5,000 تومان سفارش
STLB ترکیب تصویری استاندارد 1 عدد 2 بار دارد ندارد 3 روز کاری دارد دارد 50,000 تومان سفارش
PGLA پیکتوگرام (لوگوی تصویری) 4 عدد 3 بار دارد ندارد 9 روز کاری دارد دارد 220,000 تومان سفارش
TIPA تایپی (لوگوی متنی) 4 عدد 3 بار دارد ندارد 9 روز کاری دارد دارد 220,000 تومان سفارش
PGLB پیکتوگرام (لوگوی تصویری) 9 عدد 7 بار دارد دارد 7 روز کاری دارد دارد 500,000 تومان سفارش
TIPB تایپی (لوگوی متنی) 9 عدد 7 بار دارد دارد 7 روز کاری دارد دارد 500,000 تومان سفارش
PGTP تلفیقی (ترکیب لوگوی تصویری و متنی) 12 عدد 8 بار دارد دارد 8 روز کاری دارد دارد 750,000 تومان سفارش
3DLA سه بعدی 8 عدد 6 بار دارد دارد 15 روز کاری دارد دارد 1,000,000 تومان سفارش
3DLB سه بعدی ویژه 15 عدد 10 بار دارد دارد 10 روز کاری دارد دارد 3,000,000 تومان سفارش

 

گروه سوم : طراحی هدر و گرافیک سایت ها و انجمن ها

هدر و بخش های مختلف و گرافیکی سایت ها و انجمن های نقش زیادی درجذب بازدید کننده دارند. به طور مثال اولین مکانی که کاربر در بدو ورود به سایت شما با آن برخورد میکند بخش هدر سایت است کهدرصورتی که این طرح در چشمان بازدید کننده زیبا جلوه کندجذب کاربر شده و کاربر را به یک دنبال کننده سایت شما تبدیل خواهد کرد.. یا یکی از مهترین دقدقه های انجمن دار ها داشتن یک طرح خوب برای لوگوی گروه های کاربری است. حالا با کمک تیم لاهیج سرور شما خواهید توانست با کمترین هزینه به بهترین کیفیت و زیباترین در این نوع بخش ها در سایتتان دست پیدا ککنید . برای سفارش مس توانید جدول تعرفه ها رو در زیر مشاهده کنید.

 

گروه چهارم :طراحی بنر تبلیغاتی (تحت وب)

طراحی بنر های تحت وب امروزه یکی از پرطرفدارترین و بهترین روش های تبلیغاتی است. کاربران تحت نت با استفاده از این روش تبادل بازدید کرده و کسب درآمد میکنند. به طور مثال بعضی از سایت ها  در قبال دریافت این گونه از تبلیغات و قرار دادن آن در سایت خود اجاره بهایی را دریافت میکنند.

بنر های تحت وب در سایز های مختلف و با دو روش GIF و FLASH طراحی میشوند که هرکدام مزیت ها و معایب خود را دارند و باید با اصول و با دقت برای طراحی انتخاب شوند. بنر های GIF سبک تر بوده و در هر شرایط و در هر سیستمی قابل اجرا میباشند ولی از نظر انعطاف پذیری نسب به فلش ضعیف تر است ولی برای اجرای بنر های فلش باید حتما کاربر روی مرورگر خود فلش پلیر نصب کرده باشد و همچنین این بنر ها از حجم سنگین تری برخوردارند ولی در مجموعه طرح های به کار رفته در این بنر ها جذاب تر بوده و در نزد بینندگانمحبوب تر است. دقت کنید که حتما قبل از سفارش با مشاورین تیم ما صحبت کنید تا بهترین نوع بنر را برای خود برگزینید و از جزئیات کار به طور کامل آگاهی یابید.

 


گروه پنجم : طراحی بنر تبلیغاتی (چاپی)

یکی از روش های تبلیغی که امروزه در بین مغازه دارن و صاحبان تجارت مرسوم است. تبلیغات با استفاده از چاپ بنر های تبلیغاتی و  پخش آن در بین مردم است. البته این روش در ایران بی جواب هم نیست و بازده خوبی دارد . البته طراحی بنر های چاپی همیشه فقط برای تبلیغ نیست در بعضی مواقع برای نمایش خدمات به مشتریان نیز استفاده میشود و با استفاده از آن به مشتریان موارد بیشتری از خدمات را نیز نشان میدهند. شما می توانید با کمترین هزینه یکی از حرفه ای ترین گروه ها را برای طراحی بنر های خود استخدام کنید. دقت کنید که حتما در هنگام ثبت سفارش نوع کاغذی که قصد چاپ بر روی آن را دارید را نیز به تیم طراحی اعلام کنید.


گروه ششم : طراحی کارت ویزیت

مهمترین چیز در یک تجارت و یا برای معرفی افراد داشتن کارت ویزیت مناست است. این مورد آنقدر مهم است که ممکن است نظر فردی را 180 درجه نسب به شما تغییر دهد. پس باید روی طراحی آن بسیار دقیق و نکته بین و حساس باشید.

در گام اول انتخاب یک تیم خوب بسیار مهم و حائز اهمیت است و به همین دلیل تیم ما شما را محدود به انتخاب نخواهد کرد و شما می توانید به هر فردی این مورد را بسپارید ولی بهتراست که قبل از سفارش به این تیم در مورد قدرت طراحی تیم کاملا شناخت داشته باشید. و حتما دقت کنید که تیم مورد نظر تغییر کارت رو تا چندین بار برای شما ضمانت کرده باشد.

گام دوم انتخاب جنس کارت بر اساس نوع تجارت شماست. درصورتی که کار شما در حالتی است که باید هر روز تعداد زیادی کارت مصرف کنید همانند صنعت کاران بهتر است از  جنس هایی همچون سلیفون استفاده کنید که هم کیفیت مطلوب و هم هزینه چاپ کمتری دارد ولی در صورتی که کار شما به صورتی است که تعداد کمی کارت پخش میکنید از طرفی پریستژ کار شمابسیار بالا است از جنس های لمینت و یا شیشه ای استفاده کنید که بسیار شیک تر است و نشان خاص بودن شرکت شما را دارد. شما می توانید برای مشاوره دقیقتر و به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های پشتیبانی تیم حاصل کنید و یا از طریق سیستم کلاینت ما تیکتی مبنی بر مساوزره در باره این مضوع ارسال کنید تا از مشاوره رایگان تیم لاهیج سرور برخوردار شوید.

 

گروه هفتم : طراحی بروشور و کاتالوگ

یکی از بهترین روش های معرفی محصولات و نمایش قابلیت های شرکت و محصولات خود استفاده از بروشور و کاتالوگ است. از این بروشور ها می توان در زمنان برگزاری نمایشگاه ها و یا حتی در دفاتر شرکت و هر جای دیگری که شرایط مناسب است استفاده کرد. در این مورد هم استفاده از یک طرح خاص و شیک بسیار کاربر های را جذب میکند. از طرفی چون سبک طراحی بروشور ها چکیده شده و بهینه شده خدمات یک سایت است باید در بهترین حالت طراحی شود.


گروه هشتم : طراحی بیلبرد های تبلیغاتی

یکی از بهترین گزنه های تبلیغاتی اجاره بیلبرد های شهری در مناطق خوب همچون مناطق پر رفت آمد شهر ها، میدان های با گردش زیاد که دید مجناب داشته باشد ، پمپ بنزین ها و روی پل های هوایی و هرجایی که در هنگام عبور در چشم است. گام اول رو درست برداشتید و جای مناسب رو پیدا کردید و حالا نیاز دارید که گام دوم رو محکم تر بردارید. تبلیغات چیزی است که نیاز به یه تیم طراحی کامل دارد  مخصوصی بیلبرد ها که بسیار مهم هستند در امر تبلیغ و در طراحی بلبرد ها تیم لاهیج سرور مراحل زیر را طی میکند تا بهترین کیفیت را برای افزایش در آمد شما ایجاد کند.

1-شناسایی مفهوم کار شما که تیم لاهیج سرو حداقل یک هفته روی آن وقت خواهد گذاشت و به یک مفهوم قاطع دست پیدا خواهد کرد.

2- نوشتن داستان تبلیغ، (تمام مراحل طراحی بیلبرد بعد از این بر پایه همین داستان خواهد بود).

3- طراحی گرافیکی کار بر اساس داستان تبلیغ

4- ارائه یک متن کپی رایت خوب برای نوشتن روی بیلبرد. (متن کپی رایت : متنی همچون یک شعار برای درج روی بیلبرد است که باید در حداقل کلمه بهترین مفهوم را از کار شما به مشتری برساند).

توجه : در هر 4 مرحله 4 تیم مختلف روی هر بخش متناسب با تخصص خود کار خواهند کرد. و در نهایت یک جمع بندی کلی کار شما را تشکیل می دهد که از همین حالا تضمین رضایت شما را خواهیم کرد.

 

گروه نهم : روتوش و ویرایش تصاویر

گروه لاهیج سرور با داشتن تجربه کافی و کادری مجرب به شما امکان رتوش تصوایر قدیمی و بی کیفیت  و خراب را به تصاویر جدید و سالم را میدهد .

شما می توانید ویرایش عکس های خود را به تیم لاهیج سرور بپارید و با کمال رضایت ان را دریافت کنید . سایت ما از نظر امنیت به شما بهترین خدمات را میدهد .

اطلاعات و تمامی عکس های شخصی شما به صورت محرمانه در نزد ما خواهد ماند و از افشای آن ها به هر صورتی خوداری و جلوگیری میکنیم .

برخی از مواردی که معمولا در رتوش به ما سفارش داده میشود در زیر ذکر شده :

 1. روتوش صورت و حذف چین و چروک و جای هرگونه جوش و کندگی و شفاف کردن صورت
 2. تغییر بک گراند تصویر در صورت نیاز
 3. ترمیم و روتوش تصویر قدیمی و آسیب دیده و تغییرات مورد نظر شما
 4. رنگی کردن تصویر سیاه و سفبد و بلعکس
 5. برداشتن و یا جدا کردن هر قسمت از تصویر
 6. تغییر رنگ مو ، چشم و یا هر قسمت از تصویر
 7. طراحی و روتوش تصاویر کودکان
 8. مات یا برنزه کردن چهره ها و بدن در تصاویر
 9. میکاپ چهره خانم ها
 10. و ...

گروه دهم : طراحی چند رسانه ای

یکی از مهمترین روش های ارائه محتوا های آموزشی و یا دسته بندی شده استفاده از طراحی های چند رسانه ای است. محبوبت ترین و قوی ترین روش طراحی با نرم افزار چند رسانه ای MMB است که تیم لاهیج سرور هم تجربه و هم تخصص زیادی در ارائه چنین کار هایی دارد علاوه بر این متخصصین تیم لاهیج سرور در این زمینه دارای مقام های معتبر کشوری نیز میباشند که خود ان مورد هم دال بر متخصص بودن تیم لاهیج سرور دارد. زمانی که شما یک منوی دسترسی یا همون صفحه اول شیک برای بخضی از خدمات طراحی کنید هم کار با محتوای مورد نظر دلچسب تر شده و هم دسترسی را برای شما راحت تر میکند.


گروه یازدهم : فیلم های آموزشی

حتما بار شده که شما هم با انجام کاری مشل داشته باشید و بدون آموزش قادر به انجام آن نباشید. تیم لاهیج سرور می تواند آموزش کار با آن را ضیط کرده و با کیفیت صدای خوب در اختیار شما قرار دهد. سطح آموزش ها به حدی خواهد بود که اگر شما مبتدی هم باشید با مشکل روبرو نوشید و از طرفی تمام آموزش ها با لحنی ساده و با گیرایی کامل تهیه خواهد شد.


گروه دوازدهم : میکس و مونتاژ فیلم و صدا

وقتی حرف از میکس و مونتاژ یک فیلم یا صدا می آید به قول معروف نام متخصصین ما میدرخشد. گذشته از شوخی یکی از حرفه ای ترین میکسر های شمال کشور در اختیار تیم لاهیج سرو است و شما می توانید هر نوع سفارش میکس و مونتاژ خود را برای انجام به ما بسپارید. تا در اسرع وقت و با کیفیت خوب و عالی مشاهده کنید.


گروه سیزدهم : ساخت فیلم تبلیغاتی فلش

 حتما شما هم نیاز دارید تا یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی داشته باشید که حرفه ای، زیبا و کارا باشد. طراحان فلش لاهیج سرو که در نوع خود بی نظیر هستند این قابلیت را دارند تا انواع ایده های شما را با سرعت زیاد روی یک طرح فلش پیدا کنند. امروزه خیلی از فیلم های تبلیغاتی با این روش انجام شده و مورد استفاده قرار میگیرد و این مورد بخصوص در تلویزیون های شهری به وضوح دیده میشود. شما می توانید برای مشاوره دقیق تر و درافت اطلاعات بیشتر برای تیم ما از طریق سیستم  کلاینت تیکت ارسال کنید و یا با شمارهای پشتیبانی تیم تماس حاصل کنید.