تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

شرایط و ضوابط کلی استفاده از میزبانی رایگان شرکت تجارت گستر لاهیج

تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات ما اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای ما، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی این سایت به سایرین با اختلال مواجه شود. شرکت تجارت گستر لاهیج حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد.

۱- دلایل Suspend شدن اکانت کاربر

دلائل مختلفی برای بسته شدن اکانت کاربران وجود دارد. عمده ترین دلایل عبارتند از :

- اکانت هایی که مخالف قوانین مندرج در سایت باشند و توسط تعداد زیادی از افراد به سایت گزارش شوند ، مسدود خواهند شد.

- اکانت هایی که warez ، haking ، phishing تشخیص داده شوند بدون اخطار حذف می شوند.

-  عدم دریافت ۵ بازدید در یک ماه. چنین سایت هایی به صورت کاملا اتوماتیک حذف می شوند.

 - ساسپند بودن بیش از ۳۰ روز باعث حذف کامل اکانت می گردد.

- استفاده از نام دامنه / زیر دامنه هایی که عبارت هایی نظیر yahoo, paypal, bank, gmail و … در آن ها وجود داشته باشد. و همچنین ثبت دامنه هایی که اختصاصا شرکت تجارت گستر لاهیج و زیر گروه لاهیج سرور آن استفاده می کند.

- ارسال ایمیل گروهی . این سایت ها به صورت اتوماتیک ساسپند می شوند.

- ثبت تعداد انبوهی اکانت.

- استفاده از اسکریپت های Null شده و کرک شده ، که در مرحله اول اکانت ساسپند می شود، در صورت تکرار باعث حذف اکانت می گردد.

- استفاده از RapidLeech

- استفاده از HTTP Tunel

- استفاده از اسکریپت های پروکسی ( Proxy script ) ، شل ( Shell script ) ، بازی های آنلاین ( Online gaming ) ، اسکریپت های آپلود و اشتراک گذاری فایل و عکس ( File / image shairing & hosting ) ، چت روم ( Chat script ) ، پرداخت به ازای بازدید ( Paid to surf ) ، بازدید اتوماتیک ( Auto surf ) ، اسکریپت buxto ، تورنت ( Torrent )  که در مرحله اول باعث مسدود شدن اکانت و در صورت تکرار اکانت به صورت اتوماتیک حذف می گردد .

- استفاده از اکانت به عنوان نگهداری بکاپ ، آرشیو ، فایل شیرینگ.

- همه سایت ها حتما باید دارای فایل ایندکس ( index.php , index.html , index.htm ) در فولدر Public_html باشند ، در صورتی که این فایل موجود نباشد یا سایت شما در فولدری غیر از فولدر اصلی راه اندازی شده باشد موجب حذف اکانت می گردد.

-  استفاده بیش از حد از منابعی مثل cpu ، ram و …

- راه اندازی سایت هایی که از لحاظ محتوا با قوانین کشور ایران مغایرت دارند ( موزیک، فیلم، … )

۲- شرایط فعال کردن اکانت ساسپند شده

- کاربر باید در ارسال یک تیکت تعهد دهد که مشکل پیش آمده را حل می نماید و دیگر تکرار نمی کند.

- کاربر برای فعال کردن اکانت ساسپند شده در صورتی که اولین بار باشد باید مبلغ 1000 تومان و از آن پس برای برای هر بار فعال کردن اکانت باید مبلغ ۲۰۰۰ تومان بپردازد.

- مسئولیت رفع مشکلات پیش آمده برای هاست که به دلیل نقض قوانین بوده به عهده کاربر می باشد .

۳- رعایت کامل CopyRight

سرویس هایی که توسط سایت شرکت تجارت گستر لاهیج به عنوان میزبانی رایگان ارائه می شوند به طور کامل شامل قوانین کپی رایت می باشند.
بنابراین رعایت کلیه قوانین کپی رایت و حق انتشار در سایت چه برای موارد داخل و چه موارد خارج از کشور الزامی می باشد.

۴- ارسال هرزنامه (Spam)

ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (که به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینکه این عمل ظرفیت سرور را پر می کند یا در سرویس دهی به کاربران اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای این سایت قرار دارند، ممنوع است. سایت متخلفین از این بند بلافاصله مسدود خواهد شد. شرکت تجارت گستر لاهیج این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صلاح‌دید خود در مورد اینکه چه موردی تخلف از این بند را مشخص می کند، تصمیم گیری نماید.

۵- برنامه های اجرایی

هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. شرکت تجارت گستر لاهیج برنامه های اجرایی را که با سایتهایی که توسط این شرکت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

۶- استفاده غیر قانونی

سرورها و خدمات میزبانی وب فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

۷- ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی

استفاده از سرویسها یا تجهیزات برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات هکری ممنوع است.

۸- مسئولیت کاربران

کاربران مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر کاربران را محترم بشمارند. شرکت تجارت گستر لاهیج این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات ارائه شده به کاربرانی که از خدمات به گونه ای استفاده می کنند که تأثیر مخربی بر دیگر کاربرانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید.

۹- اقداماتی و برخورد هایی که در صورت عدم رعایت شرایط و قوانین ارائه خدمات میزبانی رایگان شرکت تجارت گستر لاهیج از طرف این شرکت با متخلفین می شود

تخلف یک کاربر از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود. شرکت تجارت گستر لاهیج تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشد. هنگامی که این شرکت از تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا کند، یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد. در طی این بررسی، شرکت تجارت گستر لاهیج به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امکان دسترسی کاربر را محدود می سازد. بسته به میزان اهمیت تخلف، این شرکت بر اساس تشخیص خودش می تواند سرویس میزبانی وب یک کاربر را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته یک عمل مجرمانه باشد، شرکت تجارت گستر لاهیج بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهد داد.

۱۰- اعمال تغییرات در سرویسها

شرکت تجارت گستر لاهیج این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. xzn.ir می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.

  ۱۱- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ( backup )

کاربران منحصراً و کاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و xzn.ir مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

۱۲- موارد فورس ماژور

شرکت تجارت گستر لاهیج هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینکه این شرکت تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام ثبت نام و یا سفارش سرویس این تعهد را میدهید که ادعایی در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی شرکت تجارت گستر لاهیج تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

۱۳- رفع مسئولیت

شرکت تجارت گستر لاهیج یکی از نمایندگان ByetHost انگلستان و youhosting آمریکا در ایران می باشد. مدیریت تمام سرویس هایی که به عنوان خدمات میزبانی رایگان از طرف شرکت تجارت گستر لاهیج ارائه می شوند توسط این دو شرکت انجام می شود و هزینه سرور و سایر موارد نیز توسط این دو شرکت تامین می گردد و شرکت تجارت گستر لاهیج هیچ گونه دسترسی به این سرویس ها ندارد و تنها واسطه ای میان شما و این شرکت ها برای سهولت استفاده از سرویس ها است.