تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

قوانین استفاده از سامانه پیامکی شرکت تجارت گستر لاهیج

توافقنامه و تغییرات

۱- کلیه کاربران سرویس سامانه پیامکی شرکت تجارت گستر لاهیج (لاهیج پیامک) موظف به رعایت کامل شرایط استفاده از این سرویس که در زیر طی چند بند ذکر شده است و همچنین قوانین اصلی و پایه شرکت میباشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و این شرکت حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود با آدرس tgl.co.ir برای خود محفوظ می دارد.

2- شرکت تجارت گستر لاهیج این حق را برای خود محفوظ میدارد که درصورت لزوم مجاز به تغییر قیمتهای پنل و هزینه ارسال هر پیامک با اعلام قبلی خواهد بود.

نحوه ارتباط و رفع مشکلات

3- کاربران استفاده کننده از سرویس لاهیج پیامک برای ارتباط با پشتیبانی در صورت وجود مشکل نخست باید از طریق سیستم تیکتینگ موجود در همان سامانه یعنی در پنل های ارسال پیامک استفاده کنند.

توجه : این قابلیت فقط برای پنل های موجود است که هزینه پشتیبانی را پرداخت کرده باشند در غیر اینصورت هیچگونه پشتیبانی شامال حال این کاربران نخواهد شد.

توجه : قبل از ارسال تیکت حتما در بخش آموزشی و سوالات متداول را بررسی کنید تا در پشتیبانی هرچه بهتر ما را یاری کنید.

همچنین کاربران میتوانند از شماره های پشتیبانی شرکت در ساعات اداری و غیر اداری طبق ساعات مختلف که در بالای سایت درج شده به مسئولین و اپراتور های شرکت تجارت گستر لاهیج ارتباط برقرار نمایند. (به علت حجم کاری و پاسخگویی بالا بهتر است که از سامانه های تیکتینگ موجود در سرویس مورد استفاده برای رفع مشکلات خود اقدام کنید.)

امنیت حساب ها

4- کاربران میباست با به روز نمودن اطلاعات خود همچون پست الکترونیک هنگام استفاده از سامانه پیامکی شرکت تجارت گستر لاهیج اطلاعات صحیح خود را در اختیار این شرکت قرار دهند زیرا شرکت تجارت گستر لاهیج برای برقراری ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده مینماید.

5- کاربر طبق این بند توافق میکند که در حفظ و نگهداری از اطلاعات خود چه کاربری، چه محقوقی و چه حقیقی کوشا باشد و هرگز نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری نگذارید چراکه درصورت بروز هرگونه مشکل ،مسئولیت عواقب آن به عهده خود کاربر خواهید بود.

6- ایجاد مزاحمت برای اشخاص، اقدام به فریب و کلاه برداری، استفاده از نام های تقلبی و به خصوص ارسال پیامک از طرف نهاد های دولتی و امنیتی باعث بسته شدن حساب کاربری شما و در صورت لزوم ارسال گزارش به مراجع قانونی می گردد.

ارسال پیامک

7- مسئولیت ارسال هرگونه پیام کوتاه بر عهده ی ارسال کننده آن بوده و در صورت بروز شکایت کلیه اطلاعات ضبط شده از کاربر در اختیار مراجع قانونی ذیصلاح قرار خواهد گرفت و شرکت تجارت گستر لاهیج هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

8- این سیستم صرفا جهت ارسال و دریافت پیام کوتاه می باشد و زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و هرگونه استفاده خارج از عرف از سامانه اعم از : پیام های سیاسی، پیام های غیر اخلاقی، پیام های تهدید آمیز، پیام های توهین آمیز، پیام های برنده شدن در مراکز دولتی، بانک ها و سایر موسسات و هرگونه سواستفاده از عناوین شرکت ها و موسسات ،اعم از دولتی و غیر دولتی و... طبق قوانین جاری کشور جرم تلقی شده و در صورت بروز، پنل کاربری مسدود، تمامی اعتبارات و مبالغ پرداختی به نفع مجموعه مصادره و کلیه اطلاعات کاربر جهت پیگیری های قانونی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت و شرکت تجارت گستر لاهیج هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

9- تمام پیامک های ارسالی ار طریق سامانه به هر اپراتوری همچون ایرانسل، همراه اول، تالیا و ... در مخابرات کشور جمهوری اسلامی ایران کنترل میشود و این فقط محدود به شرکت تجارت گستر لاهیج نیست پس در ارسال پیامک های خود تمام دقت های لازمه را داشته باشید، زیرا تمام مسئولیت ارسال انواع پیام های ذکر شده در بند 8 بر عهده خود کاربر میباشد.

10- محتواي پيام ارسالي مي‌بايست با هر يك از اصول پنج‌گانه زير مطابقت داشته باشد:
الف: با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد.
ب: .باعث تشويش اذهان عمومي نگردد .
پ: مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد.
ت: به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند.
ث: با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد.

11- ارسال پيامك غيرمتعارف از جانب ایرانسل ، همراه اول و سایر اپراتور ها و همچنین ارسال لطیفه، هر گونه محصولات و خدمات مرتبط با امور جنسی، آرايشی و بهداشتی،مسائل خانوادگی ، برنده شدن جایزه ، ارسال هر گونه پیامک سرکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی حتی برای تست ممنوع می باشد و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

12- شرکت تجارت گستر لاهیج از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده از قبلی ارسال های غیر اخلاقی و خارج از قوانین توسط حساب های کاربری با و یا بدون اجازه کاربرها خودداری می کند.

13- در سامانه پیامکی شرکت تجارت گستر لاهیج قابلیت دلیوری پیامک های ارسال نشده وجود دارد ولی برای اطمینان بیشتر و به دلیل مشکلات و قوانین و فیلترهای سنگین موجود در اپراتور های تلفن همراه بخصوص همراه اول بهتر است قبل از ارسال پیام ها یکبار پیام ارسالی را به خودتان ارسال کنید تا از تحویل آن مطمئن شوید سپس برای ارسال انبوه از آن استفاده کنید. در غیر این صورت تمام پیامد های آن حاصل از آن بر عهده کاربر میباشد.

احراز هویت و فعال شدن پنل ارسال و دریافت پیامک

14- برای فعال شدن پنل ارسال و دریافت پیامک در شرکت تجارت گستر لاهیج نیاز به احراز هویت کاربر است. که این کار بنابر نوع کاربری (حقیقی یا حقوقی) به ارائه اطلاعاتی از جانب شما پایبند است که شما طبق این بند توافق میکنید که اطلاعات در خواست شده در این بند را به شرکت تجارت گستر لاهیج ارائه کنید و در صورت ارائه نکردن تمام پیامد های حاصل از این مورد همچون فعال نشدن پنل پیامک به عهده خود کاربر میباشد.

الف : کاربر نوع حقیقی : این نوع از حساب ها به اسم اشخاص ثبت میشود و مدارک لازم برای احراز هویت شامل اسکن کارت ملی (پشت و رو) و یا صفحه اول شناسنامه میباشد. دقت کنید که کارت ملی و شناسنامه باید دارای تصویر باشد در صورتی که سن شما به سن قانونی برای مصور شدن شناسنامه نرسیده باشد باید به همراه اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه برگه تعهد استفاده از سرویس را از سایت گرفته و به آن در جای درست تصویر خود را الحاق کرده، امضا و سپس  اسکن شده آن را برای ما ارسال کنید.

ب : کاربر نوع حقوقی : این نوع حساب ها به اسم شرکت و مدیر عامل آن ثبت میشود و مدارک لازم برای احراز هویت شامل مدارک مندرج در بند 14 قسمت الف مربوط به کاربران حقیقی (مدارک مدیر عامل) و یک نمونه اسکن شده از برگه آگهی تاسیس شرکت + امضا و مهر شده برگه قرار داد شرکت تجارت گستر لاهیج برای استفاده از سامانه پیامکی آن میباشد.

توجه : به دلیل حساسیت احراز هویت کاربران حقوقی، بعد از ارائه آنلاین مدارک و تایید و فعال سازی موقت پنل ارسال پیامک کاربر موظف است ظرف 7 روز کاری تمام مدارک فوق الذکر را برای صندوق پستی شرکت (  ) ارسال نمایند.

درصورتی که پس از 7 روز مدارک ارسالی بدست شرکت نرسد موقتا پنل غیر فعال شده و پس از دریافت مدارک مجددا پنل فعال میگردد.

دقت داشته باشید که مدارک دریافت شده در بند 14 فقط برای احراز هویت کاربر بوده و تمام این مدارک نزد شرکت تجارت گستر لاهیج محفوظ است. این مدارک طبق قوانین وضع شده در کشور ایران برای شرکت های ارائه دهنده این خدمات دریافت شده و در صورتی که فردی یا شرکتی از کاربری شکایت کند تمام مدارک مربوط به کاربر در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

توقیف حساب و سلب امتیاز

15- مسئولیت آثار سوء ناشی از ارسال پیام برای مشترکین و جبران خسارات های وارد شده چه مادی و چه معنوی به عهده کاربر میباشد و مسئول بررسی میزان خسارات وارده دستگاههای قضایی کشور ایران میباشد. در این گونه موارد فروشنده ( شرکت تجارت گستر لاهیج ) نیز می تواند جزء معترضین و شاکیان باشد.

توجه : در صورتی که شکایتی از یکی از کاربران شود تا زمان اثبات بیگناهی پنل کاربری وی مسدود میشود.

16- استفاده از سامانه ی پیامکی شرکت تجارت گستر لاهیج برای تبلیغ وب سایت ها، سرویس ها و یا کالا هایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند باعث بسته شدن حساب کاربری شما می گردد.

موارد مالیاتی و مجاسباتی

17- طبق قوانین مالیاتی کشور ایران بر میزان هزینه ی خدمات برگزیده شما 6% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد که در اکثر خدمات این سرویس همچون شارژ پنل ارسال پیامک از مبالغ شارژ شده ی شما طبق قوانین مالیاتی 6% کسر میشود و در اعتبار شما بصورت اتوماتیک اعمال میگردد.

18- طبق این بند کاربر توافق میکند واحد محاسباتی سامانه "سکه لاهیجی" میباشد که هر سکه لاهیجی در سامانه معادل هزینه ارسال یک پیامک است.

عودت مبالغ

19- امکان عودت مبلغ پرداخت شده برای تهیه سرویس های پنل پیامکی شرکت تجارت گستر لاهیج تا 7 روز وجود داشته و کاربر در صورت رضایت نداشتن میتواند مبلغ تهیه سرویس را تا قبل از پایان 7 روز بدون هیچ سوالی و مقاومتی از سوی ما برای باز پس دادن هزینه درخواست نماید.

20- مبالغ شارژ حساب ها به هیچ وجه قابل عودت و بازگردانی وجه نمیباشد.

21- مبلغ خرید شماره های اختصاص به هیچ وجه قابل عودت نمیباشد.

تفسیر شخصی

22- کاربران نمیتوانند بدلیل ارائه یک خدمت در شرکت های مشابه آن را از شرکت تجارت گستر لاهیج درخواست کنند ، کاربران میتوانند قبل از خرید سرویس با بخش پشتیبانی مشورت لازم را به عمل آورند.

توجه : مشاوره و دریافت راهنمایی در شرکت تجارت گستر لاهیج  کاملا رایگان میباشد.